böcek ilaçlama

VİRÜS ve HASTALIKLARA KARŞI İLAÇLAMA

Kış mevsiminde güneş ışınlarından daha az yararlanmanın yanı sıra, yoğun strese maruz kalmak da bağışıklığımızın düşmesine neden olarak bizi enfeksiyona açık hale getiriyor.

İlaçlama yaptırmak bu hastalıkların önlenmesinde çözüm olarak kullanılabilir.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlama

Her üremelerinde yüzlerce yumurta bırakan ve hızla üreme sağlayan böcekler ile mücadele etmek gerçekten de güçtür. Bu nedenle profesyonel böcek ilaçlama şirketlerinden destek almak gereklidir. Bu konuda günün her saati ilaçlama hizmeti veren böcek ilaçlama şirketleri bulunmaktadır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken konu böcek ilaçlama hizmeti alacağınız ilaçlama şirketinin Sağlık Bakanlığı çalışma ruhsatına sahip, ilaçlama konusunda yıllardır hizmet veren tecrübeli ve profesyonel ilaçlama şirketi olmasına dikkat edilmelidir.

Detaylı Bilgi...

Dezenfeksiyon hizmeti ve yöntemleri

Dezenfeksiyon hastalık yapıcı (patojen) organizmaların yok edilmesi veya etkisiz (inactive) hale getirilmesi işlemidir. Dezenfeksiyon bu yönüyle bakteri, algler, sporlar ve virüsler gibi tüm organizmaların yok edildiği sterilizasyon işleminden ayrılır. Gerçekte Dezenfeksiyon işlemi ile etkisiz hale getirilemeyen hastalık yapıcı organizmalarda bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi...

Fumigasyon hizmeti

Fumigasyon, (Fumigation) bir tür zararlılardan korunma metodudur. Zararlı olduğu düşünülen haşere, böcek ve bakteriler, kapalı bir ortamda gaz halde kimyasal maddeler fumigant verilerek boğulur.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlama danışmanlık hizmeti

Biz imza böcek ilaçlama olarak bu sektöre olan güvenin tekrar kazanılmasını hedeflemekteyiz. Sağlık bakanlığından onaylı, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan ilaçlar ile haşere sorunlarınıza çözüm getirmekteyiz. Sizlerin görüşleri bizim için çok değerlidir, memnuniyetinizi veya hassasiyetinizi bizimle paylaşırsanız ilaçlama deneyimimize, sizlere daha iyi hizmet verebilmemize bir yorum ekleyerek yardımcı olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlamada kampanya

TSE ve Sağlık Bakanlığı Onaylı, Profesyonel Böcek İlaçlama Hizmeti;

İmza böcek ilaçlama' dan uygulama esnasında ve sonrasında koku bırakmayan Sağlık Bakanlığı onaylı kaliteli ilaçlarla düdAvrupa Standartlarında hizmet veriyoruz.

Detaylı Bilgi...

istanbul böcek ilaçlama

İstanbul dünyanın en kalabalık metropolleri arasında yer alır. Avrupanın ise en kalabalık üçüncü şehri İstanbul' dur. İstanbul 12 milyonun üstünde nüfusu ile Türkiye' nin en kalabalık şehridir ve nüfüsu giderek artmaktadır. Bu artışla birlikte böcekler ve haşereler de artmaktadır. Böcekler ve haşereler insanların yaşamm alanlarında daha fazla yiyecek olduğu için bu alanlarda  çoğalmayı tercih ederler.

 
Önceki zamanlarda yapılan böcek ilaçlama yöntemleri artık kaliteli, teknolojik ve sertifikalı ilaçlama yapan firmalara bırakmıştır. Uzman personeli ile ev ve işyerlerinize etkili böcek ilaçlama yapan firmamız İstanbul böcek ilaçlama servisimiz İstanbulun her ilçesine böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.
 
İstanbul ilaçlama servisimiz İstanbulun her ilçesin' de böcek ilaçlaba yapmaktadır bunların bazıları; Hamam böceği, Kara Fatma, Tahta kurusu, Kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, Hamamböceği, Alman hamam böceği, Tesbih böceği, Çiyan, Bit, Pire, Kene, Fare, Akrep, Örümcek, Kırkayak, Yılan, Tahta kurdu, Ağaç kurdu, Oryantal hamam böceği, Güve, Çekirge, Gümüş böceği ve diğer tüm haşere ve kemirgen türleridir.

DİĞER FAYDALI BİLGİLER