böcek ilaçlama

VİRÜS ve HASTALIKLARA KARŞI İLAÇLAMA

Kış mevsiminde güneş ışınlarından daha az yararlanmanın yanı sıra, yoğun strese maruz kalmak da bağışıklığımızın düşmesine neden olarak bizi enfeksiyona açık hale getiriyor.

İlaçlama yaptırmak bu hastalıkların önlenmesinde çözüm olarak kullanılabilir.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlama

Her üremelerinde yüzlerce yumurta bırakan ve hızla üreme sağlayan böcekler ile mücadele etmek gerçekten de güçtür. Bu nedenle profesyonel böcek ilaçlama şirketlerinden destek almak gereklidir. Bu konuda günün her saati ilaçlama hizmeti veren böcek ilaçlama şirketleri bulunmaktadır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken konu böcek ilaçlama hizmeti alacağınız ilaçlama şirketinin Sağlık Bakanlığı çalışma ruhsatına sahip, ilaçlama konusunda yıllardır hizmet veren tecrübeli ve profesyonel ilaçlama şirketi olmasına dikkat edilmelidir.

Detaylı Bilgi...

Dezenfeksiyon hizmeti ve yöntemleri

Dezenfeksiyon hastalık yapıcı (patojen) organizmaların yok edilmesi veya etkisiz (inactive) hale getirilmesi işlemidir. Dezenfeksiyon bu yönüyle bakteri, algler, sporlar ve virüsler gibi tüm organizmaların yok edildiği sterilizasyon işleminden ayrılır. Gerçekte Dezenfeksiyon işlemi ile etkisiz hale getirilemeyen hastalık yapıcı organizmalarda bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi...

Fumigasyon hizmeti

Fumigasyon, (Fumigation) bir tür zararlılardan korunma metodudur. Zararlı olduğu düşünülen haşere, böcek ve bakteriler, kapalı bir ortamda gaz halde kimyasal maddeler fumigant verilerek boğulur.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlama danışmanlık hizmeti

Biz imza böcek ilaçlama olarak bu sektöre olan güvenin tekrar kazanılmasını hedeflemekteyiz. Sağlık bakanlığından onaylı, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan ilaçlar ile haşere sorunlarınıza çözüm getirmekteyiz. Sizlerin görüşleri bizim için çok değerlidir, memnuniyetinizi veya hassasiyetinizi bizimle paylaşırsanız ilaçlama deneyimimize, sizlere daha iyi hizmet verebilmemize bir yorum ekleyerek yardımcı olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlamada kampanya

TSE ve Sağlık Bakanlığı Onaylı, Profesyonel Böcek İlaçlama Hizmeti;

İmza böcek ilaçlama' dan uygulama esnasında ve sonrasında koku bırakmayan Sağlık Bakanlığı onaylı kaliteli ilaçlarla düdAvrupa Standartlarında hizmet veriyoruz.

Detaylı Bilgi...

InVict Gel

InVict Gold Cockroach Gel EPA tarafından ruhsatlıdır ve Alman Hamam böceği, Oriental Hamam böceği, Amerikan Hamam böceği türleri olmak üzere tüm hamam böceği türlerine karşı etkilidir.

InVict Gold Cockroach Gel, %2,15 w/w oranında imidacloprid aktif maddesi içerir.
Imidacloprid aktif maddesi sayesinde InVict Gold Cockroach Gel dirençli suşlar dahil etkili bir mücadele yapılmasını sağlar.

Rahat Mücadele!
• Kapalı ve açık alanlarda kullanıma hazır bir üründür.
• Kullanımı için tabanca gerekmediğinden dolayı, uygulama kolaylığı sağlar.
• Uygulama bittikten sonra, şırınganın kapağı kapatılarak, yem bir sonraki uygulama  için saklanabilir.
• Kokusuzdur.
• Uygulama yapılan yerde leke bırakmaz.

Kullanım Alanları:
• Binaların içinde ve etrafında,
• Evlerde, birçok ailenin yaşadığı mekanlarda,
• Ticari, endüstriyel, belediye, kurumsal, araştırma ve rekreasyon alanlarında,
• Sağlık kurumlarında, eğitim ve tarımsal binalarda,
• Garajlar, ulaşım araçları, kanalizasyon, hayvan çiftliklerinde, yiyecek saklama ve    işletme mekanlarında rahatlıkla ve güvenle kullanılır.

Hamam böcekleri, InVict Gold Cockroach Gel'in çekici özelliği sayesinde uygulamadan hemen sonra yemi yemeğe başlarlar. 1 saat ile 3 saat arasında hamam böcekleri ters döner ve 24 saat süre  içerisinde öldükleri görülür.

InVict Gold Cockroach Gel için Ondokuz Mayıs Üniversitesi tarafından, hamam böceklerine karşı “Biyolojik Etkinlik Denemesi” yapılmıştır. InVict Gold Cockroach Gel ile grafikte görüldüğü gibi %100’e yakın başarı elde edilmiştir.

Ambalaj şekli: 35g'lık şırınga T.C Sağlık Bakanlığı'nın 21.05.2010 tarih ve 210/165 sayısı ile ruhsatlandırılmıştır. Üretici firma: Rockwell Laboratories Ltd. Amerika Birleşik Devletleri

İnvict Gel Satın Al

DİĞER FAYDALI BİLGİLER