böcek ilaçlama

VİRÜS ve HASTALIKLARA KARŞI İLAÇLAMA

Kış mevsiminde güneş ışınlarından daha az yararlanmanın yanı sıra, yoğun strese maruz kalmak da bağışıklığımızın düşmesine neden olarak bizi enfeksiyona açık hale getiriyor.

İlaçlama yaptırmak bu hastalıkların önlenmesinde çözüm olarak kullanılabilir.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlama

Her üremelerinde yüzlerce yumurta bırakan ve hızla üreme sağlayan böcekler ile mücadele etmek gerçekten de güçtür. Bu nedenle profesyonel böcek ilaçlama şirketlerinden destek almak gereklidir. Bu konuda günün her saati ilaçlama hizmeti veren böcek ilaçlama şirketleri bulunmaktadır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken konu böcek ilaçlama hizmeti alacağınız ilaçlama şirketinin Sağlık Bakanlığı çalışma ruhsatına sahip, ilaçlama konusunda yıllardır hizmet veren tecrübeli ve profesyonel ilaçlama şirketi olmasına dikkat edilmelidir.

Detaylı Bilgi...

Dezenfeksiyon hizmeti ve yöntemleri

Dezenfeksiyon hastalık yapıcı (patojen) organizmaların yok edilmesi veya etkisiz (inactive) hale getirilmesi işlemidir. Dezenfeksiyon bu yönüyle bakteri, algler, sporlar ve virüsler gibi tüm organizmaların yok edildiği sterilizasyon işleminden ayrılır. Gerçekte Dezenfeksiyon işlemi ile etkisiz hale getirilemeyen hastalık yapıcı organizmalarda bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi...

Fumigasyon hizmeti

Fumigasyon, (Fumigation) bir tür zararlılardan korunma metodudur. Zararlı olduğu düşünülen haşere, böcek ve bakteriler, kapalı bir ortamda gaz halde kimyasal maddeler fumigant verilerek boğulur.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlama danışmanlık hizmeti

Biz imza böcek ilaçlama olarak bu sektöre olan güvenin tekrar kazanılmasını hedeflemekteyiz. Sağlık bakanlığından onaylı, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan ilaçlar ile haşere sorunlarınıza çözüm getirmekteyiz. Sizlerin görüşleri bizim için çok değerlidir, memnuniyetinizi veya hassasiyetinizi bizimle paylaşırsanız ilaçlama deneyimimize, sizlere daha iyi hizmet verebilmemize bir yorum ekleyerek yardımcı olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlamada kampanya

TSE ve Sağlık Bakanlığı Onaylı, Profesyonel Böcek İlaçlama Hizmeti;

İmza böcek ilaçlama' dan uygulama esnasında ve sonrasında koku bırakmayan Sağlık Bakanlığı onaylı kaliteli ilaçlarla düdAvrupa Standartlarında hizmet veriyoruz.

Detaylı Bilgi...

Alışveriş merkezi ilaçlama

Alışveriş merkezleri insanların yoğun olarak bulundukları alanlardır. Bu alanların böceklerden arındırılmış olması toplum sağlığı açısından ayrı bir öneme sahiptir. Alışveriş merkezlerinde bulunun dükkan sahipleri olarak sizlerin bu konuya önemle eğilmeniz ve mekanlarınızı haşerelerden arındıracak profesyonel ilaçlama firmaları ile çalışmanız gerekmektedir. Firmamız mağazalarınızı, restaurantlarınızı, cafelerinizi vb. zararlılardan profesyonel ekipleri ile kısa süre de arındırıyor. Bizi arayın haşere problemlerinize çözüm olalım.

Alışveriş merkezi ilaçlama uygulaması, müşterilerinizi indirimli fiyatlar ve cazip ürünler sunarak mutlu ederken, aynı zamanda haşere ve böcek gibi canlılardan arınmış, sağlıklı ve temiz bir ortamda alışveriş imkânı sağlayan bir uygulamadır.

Alışveriş merkezi yönetimi olarak alışveriş merkezine alışverişe gelen müşterilerinize kötü sürprizler yaşatmamak ve imajınızdan ödün vermemek için hijyen konusuna önem vermelisiniz. Alışveriş merkezlerinde görülen küçük bir böcek sizin ve aynı zamanda müşterilerinizin canını sıkabilir. Aynı zamanda alışveriş merkezi içerisinde görülen 1 tane böceğin bile görülmesi, müşterileriniz tarafından sanki orada binlerce böcek varmış gibi bir izlenim bırakacaktır.

Bu konu ile mücadele basittir. Tek yapmanız gereken acilen haşere, böcek ve fare İlaçlaması yapan profesyonel bir İlaçlama şirketinden yardım almaktır. Fakat alışveriş merkezi ilaçlama hizmeti alacağınız ilaçlama firmasının yasal çalıştığına ve alışveriş merkezi ilaçlaması yapan ilaçlama personelinin bilgi ve deneyim sahibi olmasına dikkat ediniz.

İmza İlaçlama şirketimizi aradığınız takdirde, alışveriş merkezinde bulunan Haşere, böcek ve Fare gibi canlılardan kurtulabilirsiniz. Alışveriş merkezi ilaçlaması yaptırarak, hem sizin kaliteli hizmetiniz hem tüketicilerinizin gözündeki imajınız zarar görmez.