böcek ilaçlama

VİRÜS ve HASTALIKLARA KARŞI İLAÇLAMA

Kış mevsiminde güneş ışınlarından daha az yararlanmanın yanı sıra, yoğun strese maruz kalmak da bağışıklığımızın düşmesine neden olarak bizi enfeksiyona açık hale getiriyor.

İlaçlama yaptırmak bu hastalıkların önlenmesinde çözüm olarak kullanılabilir.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlama

Her üremelerinde yüzlerce yumurta bırakan ve hızla üreme sağlayan böcekler ile mücadele etmek gerçekten de güçtür. Bu nedenle profesyonel böcek ilaçlama şirketlerinden destek almak gereklidir. Bu konuda günün her saati ilaçlama hizmeti veren böcek ilaçlama şirketleri bulunmaktadır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken konu böcek ilaçlama hizmeti alacağınız ilaçlama şirketinin Sağlık Bakanlığı çalışma ruhsatına sahip, ilaçlama konusunda yıllardır hizmet veren tecrübeli ve profesyonel ilaçlama şirketi olmasına dikkat edilmelidir.

Detaylı Bilgi...

Dezenfeksiyon hizmeti ve yöntemleri

Dezenfeksiyon hastalık yapıcı (patojen) organizmaların yok edilmesi veya etkisiz (inactive) hale getirilmesi işlemidir. Dezenfeksiyon bu yönüyle bakteri, algler, sporlar ve virüsler gibi tüm organizmaların yok edildiği sterilizasyon işleminden ayrılır. Gerçekte Dezenfeksiyon işlemi ile etkisiz hale getirilemeyen hastalık yapıcı organizmalarda bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi...

Fumigasyon hizmeti

Fumigasyon, (Fumigation) bir tür zararlılardan korunma metodudur. Zararlı olduğu düşünülen haşere, böcek ve bakteriler, kapalı bir ortamda gaz halde kimyasal maddeler fumigant verilerek boğulur.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlama danışmanlık hizmeti

Biz imza böcek ilaçlama olarak bu sektöre olan güvenin tekrar kazanılmasını hedeflemekteyiz. Sağlık bakanlığından onaylı, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan ilaçlar ile haşere sorunlarınıza çözüm getirmekteyiz. Sizlerin görüşleri bizim için çok değerlidir, memnuniyetinizi veya hassasiyetinizi bizimle paylaşırsanız ilaçlama deneyimimize, sizlere daha iyi hizmet verebilmemize bir yorum ekleyerek yardımcı olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlamada kampanya

TSE ve Sağlık Bakanlığı Onaylı, Profesyonel Böcek İlaçlama Hizmeti;

İmza böcek ilaçlama' dan uygulama esnasında ve sonrasında koku bırakmayan Sağlık Bakanlığı onaylı kaliteli ilaçlarla düdAvrupa Standartlarında hizmet veriyoruz.

Detaylı Bilgi...

Cırcır Böceği İlaçlama

imza ilaçlama cırcır böcekleri ilaçlamasıda sunmaktadır. Bu yazımızda sizlere cırcır böcekleri hakkında önemli bilgiler sunacağız. Cırcır böcekleri, zıplamak için kullanılan iki çift güçlü, büyük arka bacağa sahip böceklerdir. Genellikle, kahverengi ya da siyah renkte olup, çeşitli boyda olanları vardır.

Cırcırböcekleri kademeli metamorfoz ile gelişirler. Her gelişim evresindeki cırcır böceği, tarla ve ormanlardaki kayaların, kütüklerin ve döküntülerin altında yaşar. Pek çok türün kanatları vardır. Dış ışıklar tarafından binalara çekilir.

Erkek cırcır böceği, dişi cırcır böceklerini cezbetmek için kanatlarını bacaklarına sürtmek suretiyle bir cırıltı sesi çıkarır. Gecenin ortasında, bu cırıltı özellikle ev sahiplerini çok rahatsız eder.

Mağara ve deve cırcır böcekleri nemli bodrumlarda rastlanılan kanatsız ve kambur cırcır böcekleridir. Bazen evlere girerler ve perdelere ve keten bezi gibi kumaşlara zarar verirler. Tarla ve ev cırcır böcekleri, elbiseler, perdeler ve benzeri ürünlerle beslenip, bunlara hasar verirler.