böcek ilaçlama

VİRÜS ve HASTALIKLARA KARŞI İLAÇLAMA

Kış mevsiminde güneş ışınlarından daha az yararlanmanın yanı sıra, yoğun strese maruz kalmak da bağışıklığımızın düşmesine neden olarak bizi enfeksiyona açık hale getiriyor.

İlaçlama yaptırmak bu hastalıkların önlenmesinde çözüm olarak kullanılabilir.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlama

Her üremelerinde yüzlerce yumurta bırakan ve hızla üreme sağlayan böcekler ile mücadele etmek gerçekten de güçtür. Bu nedenle profesyonel böcek ilaçlama şirketlerinden destek almak gereklidir. Bu konuda günün her saati ilaçlama hizmeti veren böcek ilaçlama şirketleri bulunmaktadır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken konu böcek ilaçlama hizmeti alacağınız ilaçlama şirketinin Sağlık Bakanlığı çalışma ruhsatına sahip, ilaçlama konusunda yıllardır hizmet veren tecrübeli ve profesyonel ilaçlama şirketi olmasına dikkat edilmelidir.

Detaylı Bilgi...

Dezenfeksiyon hizmeti ve yöntemleri

Dezenfeksiyon hastalık yapıcı (patojen) organizmaların yok edilmesi veya etkisiz (inactive) hale getirilmesi işlemidir. Dezenfeksiyon bu yönüyle bakteri, algler, sporlar ve virüsler gibi tüm organizmaların yok edildiği sterilizasyon işleminden ayrılır. Gerçekte Dezenfeksiyon işlemi ile etkisiz hale getirilemeyen hastalık yapıcı organizmalarda bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi...

Fumigasyon hizmeti

Fumigasyon, (Fumigation) bir tür zararlılardan korunma metodudur. Zararlı olduğu düşünülen haşere, böcek ve bakteriler, kapalı bir ortamda gaz halde kimyasal maddeler fumigant verilerek boğulur.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlama danışmanlık hizmeti

Biz imza böcek ilaçlama olarak bu sektöre olan güvenin tekrar kazanılmasını hedeflemekteyiz. Sağlık bakanlığından onaylı, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan ilaçlar ile haşere sorunlarınıza çözüm getirmekteyiz. Sizlerin görüşleri bizim için çok değerlidir, memnuniyetinizi veya hassasiyetinizi bizimle paylaşırsanız ilaçlama deneyimimize, sizlere daha iyi hizmet verebilmemize bir yorum ekleyerek yardımcı olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi...

Böcek ilaçlamada kampanya

TSE ve Sağlık Bakanlığı Onaylı, Profesyonel Böcek İlaçlama Hizmeti;

İmza böcek ilaçlama' dan uygulama esnasında ve sonrasında koku bırakmayan Sağlık Bakanlığı onaylı kaliteli ilaçlarla düdAvrupa Standartlarında hizmet veriyoruz.

Detaylı Bilgi...

Kahverengi İnziva

Kahverengi inziva örümceği orta büyüklükte, kahverengi bir örümcektir. Bu böcek, kafa bölgesinin üstündeki, keman şeklindeki iz ile tanınabilir. Amerika kıtasında yaygın olarak bulunur.

Kahverengi inziva örümceği gün boyunca yarık ve çatlakların içine ve nesnelerin altına saklanmayı tercih eder. Saklandıkları yere küçük bir ağ örer. Geceleyin, yiyecek aramak üzere dışarı çıkar. Kahverengi inziva örümceği tavan arasında çok görülür ve evin yaşanılan alanlarına elektrik çıkışları, su tesisat boruları, tavan ışıkları yoluyla girer.

Bu örümcek, elbiselere ve ayakkabıların içine saklanmayı sever. Isırmaların çoğu, içine örümcek saklanmış elbiseler giyilirken olur.

Kahverengi inziva örümceğinin ısırığı, ısırık anından hemen sonra, nispeten daha az acı verir. Işınlan yerde yanma duygusu vardır. Önce küçük kırmızı-beyaz sivilcemsi bir kabarık oluşur. Bunu ışınlan bölgedeki deri dokusunun ölümü takip eder. Birkaç gün içinde, hızlı doku ölümü nedeniyle, ısırık bölgesinde açık bir delik ya da yara ortaya çıkar. Bu ısırıklar, bir doktor müdahalesini gerektirir.